Systemy poliestrowe i winyloestrowe

 

Systemy poliestrowe i winyloestrowe


Francuska firma Polyprocess jest wiodącym europejskim dostawcą winyloestrowych i poliestrowych systemów formierskich. Duże uznanie rynku zdobył szybki i bez skurczowy systemy formierski Polymold oraz materiały do wykańczania modeli.

W skład systemu do produkcji form wchodzą żelkoty winyloestrowych GCVN SeriaX, żywice winyloestrowe na warstwy przekładkowe oraz bezskurczowe wypełnione żywice poliestrowe i winyloestrowe Polymold.

Wśród materiałów do przygotowania i wykańczania modeli proponujemy m.in. szeroki typoszereg szpachli POLYFILLER, lakier natryskowy POLYGLOSS oraz specjalną żywicę poliestrową PO 109 TAC która nie niszczy EPS (styropian).


Żywice do wykonywania modeli

Żywice do wykonywania formŻywice do klejenia i odlewania

Polyprocess produkuje również kleje i pasty z włóknem szklanym lub lekkimi wypełniaczami do wklejania w formach wzmocnień i rdzeni oraz łączenia kompozytów. W ofercie znajdują się również pasty wypełniające, żywice do odlewania i pasty barwiące. Informację na temat żelkotów, klejów i past klejących firmy Polyprocess do produkcji części kompozytowych znajdą Państwo na stornie poświęconej materiałom do kompozytów: www.kompozyty.milar.pl

W naszej ofercie systemów poliestrowych i winyloestrowych na modele i formy posiadamy: